General timetable


Department

  • dzisiaj
czerwiec 2022
czerwiec 2022
pwścpsn
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
       
sobota, 25 czerwca 2022
B/1 Aula Główna
lectures
A/1
lectures
C 1
lectures
A/Aula 160
lectures
B/111
lectures
B/110
lectures
C 101
lectures
A/Aula 264
lectures
B/240
lectures
A/Aula 364
lectures
B/337
language room
B/231
language room
B/246
project room
B/112
IT
B/113
IT
B/114
IT
B/117
IT
B/208
language room
B/214
IT
B/17
language room
B/107
language room
B/108
language room
B/109
language room
B/131
B/248 KJ
project room
B/249 KJ
project room
B/227A
language room
B/228B
language room
A/157
IT
A/158
IT
A/161
IT
A/162
IT
A/163
IT
A/164
IT
A/259
multimedia
A/260
multimedia
A/262
multimedia
A/257
multimedia
A/258
multimedia
A/261
multimedia
A/263
multimedia
A/265
multimedia
A/357
multimedia
A/358
multimedia
A/359
multimedia
A/360
multimedia
A/361
multimedia
A/362
multimedia
A/363
multimedia
B/01
IT
B/03
IT
B/13
B/19
B/120
IT
B/130
IT
B/132
IT
B/133 MAC
IT
B/217
IT
B/220
IT
B/223
IT
B/224
IT
B/226A
IT
B/226B
IT
B/230
multimedia
B/232
multimedia
B/233
multimedia
B/234
multimedia
C 5 SNM ang
workshop
C 020 (sitodruk)
workshop
C 025 SNM ang
lectures
C 026 Fot
lectures
C 107 SNM
language room
10C
workshop
11C
workshop
C 01 rzeźba
workshop
C 06 Grk Art
workshop
C 07 Grk Art
workshop
C 102
workshop
C 103
workshop
C 104 MAL
workshop
C 109 MAL
workshop
C 111 MAL
workshop
C 115
workshop
C 116
workshop
C 2 MAL
workshop
C 012 anim
project room
C 013 mult
workshop
C 10
project room
F1
workshop
WIRT/501k
IT
WIRT/504m
multimedia
WIRT WYKŁ
lectures
WIRT/502k
IT
WIRT/503m
multimedia
H/301 lek
language room
H/302 lek
language room
H/303 lek
language room
H/306 lek
language room
H/307 lek
language room
H/308 lek
language room
H/309 lek
language room
H/310 lek
language room
H/311 lek
language room
H/312 lek
language room
H/313 lek
language room
H/314 lek
language room
H/410 lek
language room
H/411
language room
H/412 lek
language room
H/413
language room
H/414
language room
A/Hol - przestrzeń
A/Hol - wystawa
B/ hol - wystawa
B/hol - przestrzeń
G01/SNMang
lectures
G02/SNMang
lectures
B/241
B/247
B/15
Hol - piętro I
134
project room
08:00
 
09:00
 
10:00
 
11:00
 
12:00
 
13:00
 
14:00
 
15:00
 
16:00
 
17:00
 
18:00
 
19:00
 
20:00
 
21:00
 
ADD
WIn II.4 OB.ADD 1w
OWL
WZn I.6 - 1w
PAU
WGn PD.2 GRP 1w
WPU
WZn II.4 - 1w
JAP4
WKn I.4 - 11c
BZBD
WIn II.4 DS - 11c
PRI
WZn I.4 - 11w
PBD konsultacje Mrówka-Matejewska Elżbieta s.B/224
Nagrania MUL Kleć Mariusz s.B/230
Wystawa Nowiński Piotr s.A/Hol - wystawa
UTP
WIn I.4 - 1w
BYT
WIn I.6 - 1w
sobotnia szkoła polskiego Wnuczko Katarzyna s.H/306 lek
ZMI
WIn II.4 OB.ZMI 1w
ZPR
WZn I.6 - 1w
WPU
WZn II.4 - 11c
JAP4lek
WKn I.4 - 111l
ANI2
WGn I.4 - 12c
PGR3
WGn I.4 - 11c
GMU1
WGn I.4 - 13c
GIMgr
WGn II.4 - 12c
IGW
WGn PD.2 GRP 11c
TPC
WIn II.4 DS - 11c
BZBD
WIn II.4 DS - 12c
API
WIn PD.2 BDZ 11c
PRI
WZn I.4 - 11c
PRN
WGn PD.2 GRP 12c
BWC
WIn PD.2 CYB 11c
PBD
WIn PD.1 BDZ 11c
SBD
WIn I.4 - 1w
ZPR
WIn I.6 - 1w
PTO2-TIN
WZn I.6 - 1w
ZIP
WIn II.4 IS - 1w
AKAW2
WKn I.4 - 1w
ANI2
WGn I.4 - 12c
PGR3
WGn I.4 - 11c
GMU1
WGn I.4 - 13c
GIMgr
WGn II.4 - 12c
IGW
WGn PD.2 GRP 11c
ADD
WIn II.4 OB.ADD 11c
ZMI
WIn II.4 OB.ZMI 12c
TPC
WIn II.4 DS - 12c
BZBD
WIn II.4 DS - 13c
API
WIn PD.2 BDZ 11c
SEM3
WZn II.4 - 1w
PRI
WZn I.ITN PRI 1w
PRN
WGn PD.2 GRP 12c
BWC
WIn PD.2 CYB 11c
BAZ2
WZn I.4 - 11c
MIT
WZn I.4 - 12w
ADM
WIn PD.1 BDZ 11c
SAD
WIn I.4 - 1w
MUL2
WIn I.6 - 1w
MIT
WZn I.4 - 12c
SEMMAG1
WGn II.4 - 1w
AKAW2
WKn I.4 - 1w
ANI2
WGn I.4 - 13c
GRW
WGn I.4 - 12c
GMU1
WGn I.4 - 11c
IGW
WGn PD.2 GRP 12c
ADD
WIn II.4 OB.ADD 12c
ZMI
WIn II.4 OB.ZMI 11c
TPC
WIn II.4 DS - 13c
PTO2-TIN
WZn I.6 - 11c
PRI
WZn I.ITN PRI 11c
SKZ
WIn II.4 IS - 1w
PRN
WGn PD.2 GRP 11c
BWC
WIn PD.2 CYB 12c
BAZ2
WZn I.4 - 12c
MIT
WZn I.4 - 11w
ADM konsultacje Lenkiewicz Paweł s.B/224
PTO2-TIN
WZn I.6 - 13c
AKO
WZn II.4 ZI_ASI 1w
ASD
WIn I.4 - 1w
MAS
WIn I.6 - 1w
MIT
WZn I.4 - 11c
IGW
WGn PD.2 GRP 12c
PRN
WGn PD.2 GRP 11c
BAZ2
WZn I.4 - 1w
PW
WGn II.4 - 1w
AUK2
WKn I.4 - 1w
Fakultet z jęz. japońskiego Mackiewicz Karolina s.B/131
ANI2
WGn I.4 - 13c
GRW
WGn I.4 - 12c
GMU1
WGn I.4 - 11c
ZMI
WIn II.4 OB.ZMI 14c
PDC
WZn II.4 ZI_ABBD 11c
PTO2-TIN
WZn I.6 - 12c
jednorazowo Mrówka-Matejewska Elżbieta s.B/130
SKZ
WIn II.4 IS - 11c
BWC
WIn PD.2 CYB 12c
AKO
WZn II.4 ZI_ASI 11c
GRK
WIn I.4 - 1w
JAFA
WKn I.4 OB.JAFA 1w
JKOR1
WKn I.4 OB.JKOR1 11c
ANI2
WGn I.4 - 11c
M3D2
WGn I.4 - 13c
GMU1
WGn I.4 - 12c
GIMgr
WGn II.4 - 11c
ZMI
WIn II.4 OB.ZMI 13c
PDC
WZn II.4 ZI_ABBD 1w
PRI
WZn I.4 - 12w
SKZ
WIn II.4 IS - 11c
BAZ2
WZn I.ITN BAZ2 11c
ANI2
WGn I.4 - 11c
M3D2
WGn I.4 - 13c
GMU1
WGn I.4 - 12c
GIMgr
WGn II.4 - 11c
ASD
WIn I.ITN ASD 11c
PRI
WZn I.4 - 12c
SSP
WIn II.4 IS - 1w
BWC
WIn PD.2 CYB 13c
Konsultacje dyplomow prof. J.Polak Milewska Krystyna s.A/161