Ogólny plan zajęć

Powrót do strony głównej

Wydział
select
Dzień
RadDatePicker
RadDatePicker
Open the calendar popup.

Eksport planu do pliku

Wybrany dzień zajęć
Wybrany tydzień zajęć
  • 3
Zajęte sale
Wszystkie sale

Legenda

Wybierz studia
select

Kolor tła Kolor czcionki


ACGACGACACAFADADADADGC
DUŻA AULA110A110B120231337C 1C 101C5C 025C 026G 30117107108109116131C 020G 302G 304G 305G 306G 307G 30915112113114117130132204214217220224230A 01A 031319118133223232233234C 107S 09C 2C 10C 06C 07C 012C 013C 010C 102C 103C 104C 108C 111C 115C 11610C11C134F118D 1D 16bD 17D 18D 19227 A228 BD 2D 20228 C226 AD 4226 BD 5D 16aD 3G01G311G312C12kC15k
Sobota - 04.04.2020
70
15
30
45
80GUI
WIn
I.2
-
2w
PPZ2
WZn
I.2
-
1w
KOM2
WKn
I.6
-
1w
BAZ
WIn
II.2
IS
-
1w
MBA gr G Godzisz Marta s.337Warsztaty MBA Godzisz Marta s.C5Zajęcia MTG Rybczonek Adrian s.C 025MAD1
WIn
I.2
-
19c
MAD1
WIn
I.2
-
21c
MAD1
WIn
I.2
-
23c
MAD1
WIn
I.2
-
25c
JAP2
WKn
I.2
-
11c
GUI
WIn
I.2
-
11c
GUI
WIn
I.2
-
13c
BGD
WIn
II.2
DS
-
12c
GUI
WIn
I.2
-
15c
GUI
WIn
I.2
-
17c
SOP
WIn
I.2
-
27c
SOP
WIn
I.2
-
29c
WUM
WIn
II.2
DS
-
11c
Bazy Danych 1 sem Mrówka-Matejewska Elżbieta s.220Bazy danych sem 1 Mrówka-Matejewska Elżbieta s.230A3DG2
WGn
I.6
-
11c
A2D1
WGn
II.2
-
11c
MALU2
WGn
I.2
-
11c
GA3
WGn
II.2
-
12c
GA1
WGn
I.2
-
12c
RYSU2
WGn
I.2
-
13c
PSM
WIn
I.8
OB.PSM
11c
PSM
WIn
I.8
OB.PSM
12c
15
30
45
90
15
30
45
100
15
30
45
110
15
30
45
120
15
30
45
130MAD1
WIn
I.2
-
1w
NDKJ
WKn
I.2
-
1w
PGO
WZn
I.2
-
1w
GIZ
WIn
II.2
DS
-
1w
SEMLIC
WKn
I.6
-
11c
ZBI
WIn
PD.2
CYB
1w
MAD1
WIn
I.2
-
12c
MAD1
WIn
I.2
-
14c
MAD1
WIn
I.2
-
16c
MAD1
WIn
I.2
-
18c
GUI
WIn
I.2
-
20c
GUI
WIn
I.2
-
22c
MON1-WYT
WZn
I.8
-
12c
GUI
WIn
I.2
-
24c
GUI
WIn
I.2
-
26c
AUG
WIn
I.8
OB.AUG
12c
SOP
WIn
I.ITN
SOP
11c
WSP3-ZZP
WZn
I.8
ZI_ZP
11c
IPB
WIn
I.8
OB.IPB
16c
IPB
WIn
I.8
OB.IPB
15c
A3DG2
WGn
I.6
-
12c
PG2M
WGn
II.2
-
12c
MALU2
WGn
I.2
-
12c
GA3
WGn
II.2
-
11c
GA1
WGn
I.2
-
13c
RYSU2
WGn
I.2
-
11c
PSM
WIn
I.8
OB.PSM
17c
PSM
WIn
I.8
OB.PSM
18c
15
30
45
140
15
30
45
150WSP3-ZZP
WZn
I.8
ZI_ZP
1w
TIF
WZn
I.2
-
1w
WP
WKn
I.2
-
11c
odrabianie zajęć Mróz Lech s.231ZMA
WIn
II.2
OB.ZMA
1w
LEK
WIn
I.2
-
120l
MAD1
WIn
I.2
-
11c
MAD1
WIn
I.2
-
13c
LEK
WIn
I.2
-
130l
LEK
WIn
I.2
-
112l
MAD1
WIn
I.ITN
MAD1
11c
LEK
WIn
I.2
-
114l
LEK
WIn
I.2
-
116l
LEK
WIn
I.2
-
118l
LEK
WIn
I.2
-
122l
LEK
WIn
I.2
-
124l
GUI
WIn
I.2
-
27c
GUI
WIn
I.2
-
29c
GIZ
WIn
II.2
DS
-
11c
GUI
WIn
I.ITN
GUI
11c
AUG
WIn
I.8
OB.AUG
13c
(*)
SOP
WIn
I.2
-
19c
SOP
WIn
I.2
-
21c
NBD
WIn
II.2
DS
-
12c
IPB
WIn
I.8
OB.IPB
17c
IPB
WIn
I.8
OB.IPB
18c
Kurs Informatyki II Grupa Gago Piotr s.A 01PRBD
WIn
PD.1
BBD
11c
A3DG2
WGn
I.6
-
13c
PG2M
WGn
II.2
-
11c
G3DM
WGn
II.2
-
12c
MALU2
WGn
I.2
-
13c
GA1
WGn
I.2
-
11c
RYSU2
WGn
I.2
-
12c
PSM
WIn
I.8
OB.PSM
19c
PSM
WIn
I.8
OB.PSM
20c
LEK
WIn
I.2
-
126l
LEK
WIn
I.2
-
128l
15
30
45
160
15
30
45
170
15
30
45
180
15
30
45
190
15
30
45
200LEK
WIn
II.2
-
111l
SRI
WIn
II.2
OB.SRI
14c
PRM
WIn
I.8
G
13c
PRM
WIn
I.8
G
14c
LEK
WIn
II.2
-
113l
LEK
WIn
II.2
-
115l
15
30
45